Round #1 - Pool
Round Seeding
Seed Name Class./Rank Club(s) Country Status
1 VYSLOUŽILOVÁ Vanda SC PRAHA  CZE 
2 ROVENSKÁ Emma SC PRAHA  CZE 
3 MIKLENDOVÁ Valérie D.OLOMOUC  CZE 
4 COUFALOVÁ Natálie D.OLOMOUC  CZE 
5 VALENTOVÁ Amálie SC PRAHA  CZE 
6 KAHABKOVÁ Eliška SC PRAHA  CZE 
7 ZÁVITKOVSKÁ Zuzana SC PRAHA  CZE 
8 CEJNAROVÁ Barbora SC PRAHA  CZE 
9 SCHEYEROVÁ Helena 10  D.OLOMOUC  CZE 
10 KAČEROVÁ Kateřina 11  FC KARLÍN  CZE 
11 TVARŮŽKOVÁ Karolína 14  LOKO K.VARY  CZE 
12 BALINTOVÁ Barbora 15  LOKO K.VARY  CZE 
13 MARTINEZ Carlota 16  D.PRAHA  CZE 
14 KINCLOVÁ Ema 18  SC PRAHA  CZE 
15 VÁCHOVÁ Kristýna 23  USK PRAHA  CZE 
16 STUDENÁ Ema 23  LOKO K.VARY  CZE 
17 KORBELOVÁ Žofie 26  SL.LITOMĚŘICE  CZE 
18 FRANKOVÁ Anna 28  SL.LITOMĚŘICE  CZE 
19 ANDEROVÁ Vilemína 29  SC PRAHA  CZE 
20 BERNATOVÁ Šárka 33  RIEGEL PRAHA  CZE 
21 MANOVÁ Anna 37  USK PRAHA  CZE 
22 VÝCHOPŇOVÁ Antonie 37  RIEGEL PRAHA  CZE 
23 LANDGRAFOVÁ Veronika 37  LOKO TEPLICE  CZE 
24 FORMANOVÁ Elizabeth 45  LOKO K.VARY  CZE 
25 DEPTA Hanna   UKS ATLAS  POL 
26 ŠAFRÁNKOVÁ Adéla   1.FC BĚLÁ  CZE 
27 MATĚJČKOVÁ Lucie   SL.LITOMĚŘICE  CZE 
28 PORWOL Liliana   RMKS RYBNIK  POL 
29 MAIER Paula-Marlen   FECHTCLUB LEIPZIG  GER 
30 SZYMANSKA Aleksandra   BUDOWLANI TORUN  POL 
31 WOLNY Tamara   BUDOWLANI TORUN  POL 
32 RATYNA Magda   MUSZKIETER GLIWICE  POL 
33 TYRPEKLOVÁ Amélie   SC PRAHA  CZE 
34 GOCZAL Alicja   SKS GRASS-HOPPER KALWARIA  POL 
35 KONEČNÁ Petra   ŠERM LIBEREC  CZE 
36 CIBOROWSKA Gabriela   UKS ATLAS  POL 
37 SZYMANSKA Maja   TKST - TORUN  POL 
38 HALAS Hanna   UKS ATLAS  POL 
39 JEDRZEJEC Wiktoria   PIAST GLIWICZ  POL 
40 TATROWSKA Tatiana   UKS ATLAS  POL 
41 BUCSA Ioana   CSA STEAUA  ROU 
42 PRINCOVÁ Markéta   ŠERM LIBEREC  CZE 
43 HOLC Apolonia   BUDOWLANI TORUN  POL 
44 ADAMCOVÁ Šárka   1.FC BĚLÁ  CZE 
45 SEIDEL Lavinia   FECHTCLUB LEIPZIG  GER 
46 WESTPHAL Sharona   FECHTCLUB LEIPZIG  GER 
47 MIHALCOVÁ Klára   SC PRAHA  CZE 
48 KNAPP Vanessa   DRESDNER FECHTCLUB  GER 
49 PERA Natalia   UKS ATLAS  POL 
50 ENZMANN Eva   FECHTCLUB LEIPZIG  GER 
51 ZETHNEROVÁ Atenea   USK PRAHA  CZE 
52 TITĚROVÁ Michaela   SL.LITOMĚŘICE  CZE 
53 VON BOGENDORFF Larissa Xenia   BOGENDORFF  GER 
54 BARTELSENOVÁ Adriana   LOKO K.VARY  CZE 
55 ZEMANOVÁ Hana   RIEGEL PRAHA  CZE 
56 OLSEN Nora   TV MARKKLEEBERG  GER 
57 KUBIK Natalia   TKST - TORUN  POL 
58 DÖRING Antonia   TV MARKKLEEBERG  GER 
59 JIRMANN Mathilde   FECHTCLUB LEIPZIG  GER 
60 ADAMCOVÁ Anita   LOKO K.VARY  CZE 
61 ŠVECOVÁ Klára   1.FC BĚLÁ  CZE 
Round Scores
Pool #1
On strip 9  at 10:30 AM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
FRANKOVÁ Anna
SL.LITOMĚŘICE / CZE
1 D1 V5 D3 D2 D4 D3 1 0.17 18 29 -11
CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS / POL
2 V5 V5 D3 V5 V5 V5 5 0.83 28 17 +11
MANOVÁ Anna
USK PRAHA / CZE
3 D4 D0 D0 D2 D1 D3 0 0.00 10 30 -20
SZYMANSKA Maja
TKST - TORUN / POL
4 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 13 +17
VYSLOUŽILOVÁ Vanda
SC PRAHA / CZE
5 V5 D4 V5 D3 D2 D4 2 0.33 23 24 -1
BARTELSENOVÁ Adriana
LOKO K.VARY / CZE
6 V5 D4 V5 D1 V5 D4 3 0.50 24 22 +2
VON BOGENDORFF Larissa Xenia
BOGENDORFF / GER
7 V5 D3 V5 D3 V5 V5 4 0.67 26 24 +2
Referee(s):
REISS Daniel
FECHTCLUB LEIPZIG / GER

Pool #2
On strip 10  at 10:30 AM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
KONEČNÁ Petra
ŠERM LIBEREC / CZE
1 V5 V5 D4 D4 V5 V5 4 0.67 28 22 +6
BERNATOVÁ Šárka
RIEGEL PRAHA / CZE
2 D3 D1 D0 D1 D2 V5 1 0.17 12 26 -14
KORBELOVÁ Žofie
SL.LITOMĚŘICE / CZE
3 D2 V5 D2 D2 D1 D0 1 0.17 12 26 -14
HALAS Hanna
UKS ATLAS / POL
4 V5 V5 V5 D2 D1 D2 3 0.50 20 21 -1
HOLC Apolonia
BUDOWLANI TORUN / POL
5 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 13 +17
ROVENSKÁ Emma
SC PRAHA / CZE
6 D4 V5 V5 V5 D3 D1 3 0.50 23 19 +4
OLSEN Nora
TV MARKKLEEBERG / GER
7 D3 D1 V5 V5 D1 V5 3 0.50 20 18 +2
Referee(s):
ERNEÉ Jan
SC PRAHA / CZE

Pool #3
On strip 11  at 10:30 AM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
ANDEROVÁ Vilemína
SC PRAHA / CZE
1 D4 D1 D1 V5 D1 D1 1 0.17 13 27 -14
STUDENÁ Ema
LOKO K.VARY / CZE
2 V5 D0 D3 V5 D2 D1 2 0.33 16 27 -11
GOCZAL Alicja
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 7 +23
JEDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICZ / POL
4 V5 V5 D4 V5 V5 D4 4 0.67 28 19 +9
ZEMANOVÁ Hana
RIEGEL PRAHA / CZE
5 D2 D3 D0 D1 D0 D0 0 0.00 6 30 -24
MIKLENDOVÁ Valérie
D.OLOMOUC / CZE
6 V5 V5 D2 D4 V5 V5 4 0.67 26 17 +9
DÖRING Antonia
TV MARKKLEEBERG / GER
7 V5 V5 D0 V5 V5 D4 4 0.67 24 16 +8
Referee(s):
KUČERA Jan
LOKO K.VARY / CZE

Pool #4
On strip 12  at 10:30 AM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
VÝCHOPŇOVÁ Antonie
RIEGEL PRAHA / CZE
1 D1 D1 D0 D0 D1 V5 1 0.17 8 29 -21
TATROWSKA Tatiana
UKS ATLAS / POL
2 V5 D2 D1 D1 D1 V5 2 0.33 15 24 -9
JIRMANN Mathilde
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
3 V5 V5 D2 D0 V5 V5 4 0.67 22 17 +5
COUFALOVÁ Natálie
D.OLOMOUC / CZE
4 V5 V5 V5 D4 V5 V5 5 0.83 29 10 +19
SZYMANSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUN / POL
5 V5 V5 V5 V5 D2 V5 5 0.83 27 10 +17
TYRPEKLOVÁ Amélie
SC PRAHA / CZE
6 V5 V5 D3 D2 V5 V5 4 0.67 25 16 +9
VÁCHOVÁ Kristýna
USK PRAHA / CZE
7 D4 D3 D1 D0 D0 D2 0 0.00 10 30 -20
Referee(s):
KULT Pavel
SC PRAHA / CZE

Pool #5
On strip 13  at 10:30 AM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
KINCLOVÁ Ema
SC PRAHA / CZE
1 D1 D4 D0 V3 D3 D3 1 0.17 14 26 -12
RATYNA Magda
MUSZKIETER GLIWICE / POL
2 V5 D4 V5 V5 V5 V5 5 0.83 29 16 +13
BUCSA Ioana
CSA STEAUA / ROU
3 V5 V5 D4 D0 V5 V5 4 0.67 24 22 +2
VALENTOVÁ Amálie
SC PRAHA / CZE
4 V5 D3 V5 V5 V5 D4 4 0.67 27 19 +8
LANDGRAFOVÁ Veronika
LOKO TEPLICE / CZE
5 D1 D0 V5 D3 D1 D2 1 0.17 12 23 -11
ENZMANN Eva
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
6 V5 D3 D0 D2 V5 D1 2 0.33 16 24 -8
ŠVECOVÁ Klára
1.FC BĚLÁ / CZE
7 V5 D4 D4 V5 V5 V5 4 0.67 28 20 +8
Referee(s):
SALAČ Vojtěch
SL.LITOMĚŘICE / CZE

Pool #6
On strip 14  at 10:30 AM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
KNAPP Vanessa
DRESDNER FECHTCLUB / GER
1 D3 V5 V5 D4 D4 D3 2 0.33 24 25 -1
WOLNY Tamara
BUDOWLANI TORUN / POL
2 V5 V5 D1 V5 V5 V5 5 0.83 26 18 +8
MARTINEZ Carlota
D.PRAHA / CZE
3 D4 D3 D2 D1 D4 D3 0 0.00 17 30 -13
FORMANOVÁ Elizabeth
LOKO K.VARY / CZE
4 D1 V5 V5 D1 V5 D3 3 0.50 20 22 -2
KUBIK Natalia
TKST - TORUN / POL
5 V5 D3 V5 V5 D3 V2 4 0.67 23 18 +5
KAHABKOVÁ Eliška
SC PRAHA / CZE
6 V5 D3 V5 D4 V5 D3 3 0.50 25 26 -1
PRINCOVÁ Markéta
ŠERM LIBEREC / CZE
7 V5 D1 V5 V5 D2 V5 4 0.67 23 19 +4
Referee(s):
SALZER Jiří
SC PRAHA / CZE

Pool #7
On strip 15  at 10:30 AM
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
WESTPHAL Sharona
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
1 D4 D1 D1 D0 D3 0 0.00 9 21 -12
TITĚROVÁ Michaela
SL.LITOMĚŘICE / CZE
2 V5 V5 V5 D3 V5 4 0.80 23 17 +6
ZÁVITKOVSKÁ Zuzana
SC PRAHA / CZE
3 V2 D3 D3 V5 V3 3 0.60 16 15 +1
BALINTOVÁ Barbora
LOKO K.VARY / CZE
4 V5 D3 V5 D3 D4 2 0.40 20 19 +1
DEPTA Hanna
UKS ATLAS / POL
5 V5 V5 D3 V5 V5 4 0.80 23 12 +11
ADAMCOVÁ Šárka
1.FC BĚLÁ / CZE
6 V4 D2 D1 V5 D1 2 0.40 13 20 -7
Referee(s):
JURÁK František
ŠERM LIBEREC / CZE
DEPTA Rafa
UKS ATLAS / POL

Pool #8
On strip 2  at 10:30 AM
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
ZETHNEROVÁ Atenea
USK PRAHA / CZE
1 D1 D2 D3 D1 D2 0 0.00 9 25 -16
MAIER Paula-Marlen
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
2 V5 V5 V5 V5 D4 4 0.80 24 15 +9
TVARŮŽKOVÁ Karolína
LOKO K.VARY / CZE
3 V5 D4 D0 V5 D0 2 0.40 14 20 -6
CEJNAROVÁ Barbora
SC PRAHA / CZE
4 V5 D4 V5 V5 V5 4 0.80 24 14 +10
PERA Natalia
UKS ATLAS / POL
5 V5 D1 D3 D3 D1 1 0.20 13 21 -8
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla
1.FC BĚLÁ / CZE
6 V5 V5 V5 D3 V5 4 0.80 23 12 +11
Referee(s):
VALC Jiří
1.FC BĚLÁ / CZE

Pool #9
On strip 16  at 10:30 AM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
SEIDEL Lavinia
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
1 D2 D2 D2 D0 D0 D0 0 0.00 6 29 -23
PORWOL Liliana
RMKS RYBNIK / POL
2 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 9 +21
KAČEROVÁ Kateřina
FC KARLÍN / CZE
3 V5 D3 V5 V5 D4 V5 4 0.67 27 22 +5
MIHALCOVÁ Klára
SC PRAHA / CZE
4 V5 D1 D2 D2 V5 V5 3 0.50 20 24 -4
SCHEYEROVÁ Helena
D.OLOMOUC / CZE
5 V4 D1 D4 V5 V5 D3 3 0.50 22 18 +4
MATĚJČKOVÁ Lucie
SL.LITOMĚŘICE / CZE
6 V5 D2 V5 D4 D1 V5 3 0.50 22 23 -1
ADAMCOVÁ Anita
LOKO K.VARY / CZE
7 V5 D0 D4 D3 V5 D4 2 0.33 21 23 -2
Referee(s):
VINCENCOVÁ Ester
SC PRAHA / CZE

Round #2 - Pool
Round Seeding
Seed Name Class./Rank Club(s) Country V V/M TS TR Ind Status
1 GOCZAL Alicja   SKS GRASS-HOPPER KALWARIA  POL  1.00  30  +23  Advanced
2 PORWOL Liliana   RMKS RYBNIK  POL  1.00  30  +21  Advanced
3T SZYMANSKA Maja   TKST - TORUN  POL  1.00  30  13  +17  Advanced
3T HOLC Apolonia   BUDOWLANI TORUN  POL  1.00  30  13  +17  Advanced
5 COUFALOVÁ Natálie D.OLOMOUC  CZE  0.83  29  10  +19  Advanced
6 SZYMANSKA Aleksandra   BUDOWLANI TORUN  POL  0.83  27  10  +17  Advanced
7 RATYNA Magda   MUSZKIETER GLIWICE  POL  0.83  29  16  +13  Advanced
8 CIBOROWSKA Gabriela   UKS ATLAS  POL  0.83  28  17  +11  Advanced
9 WOLNY Tamara   BUDOWLANI TORUN  POL  0.83  26  18  +8  Advanced
10T DEPTA Hanna   UKS ATLAS  POL  0.80  23  12  +11  Advanced
10T ŠAFRÁNKOVÁ Adéla   1.FC BĚLÁ  CZE  0.80  23  12  +11  Advanced
12 CEJNAROVÁ Barbora SC PRAHA  CZE  0.80  24  14  +10  Advanced
13 MAIER Paula-Marlen   FECHTCLUB LEIPZIG  GER  0.80  24  15  +9  Advanced
14 TITĚROVÁ Michaela   SL.LITOMĚŘICE  CZE  0.80  23  17  +6  Advanced
15 JEDRZEJEC Wiktoria   PIAST GLIWICZ  POL  0.67  28  19  +9  Advanced
16 MIKLENDOVÁ Valérie D.OLOMOUC  CZE  0.67  26  17  +9  Advanced
17 TYRPEKLOVÁ Amélie   SC PRAHA  CZE  0.67  25  16  +9  Advanced
18 ŠVECOVÁ Klára   1.FC BĚLÁ  CZE  0.67  28  20  +8  Advanced
19 VALENTOVÁ Amálie SC PRAHA  CZE  0.67  27  19  +8  Advanced
20 DÖRING Antonia   TV MARKKLEEBERG  GER  0.67  24  16  +8  Advanced
21 KONEČNÁ Petra   ŠERM LIBEREC  CZE  0.67  28  22  +6  Advanced
22 KAČEROVÁ Kateřina 11  FC KARLÍN  CZE  0.67  27  22  +5  Advanced
23 KUBIK Natalia   TKST - TORUN  POL  0.67  23  18  +5  Advanced
24 JIRMANN Mathilde   FECHTCLUB LEIPZIG  GER  0.67  22  17  +5  Advanced
25 PRINCOVÁ Markéta   ŠERM LIBEREC  CZE  0.67  23  19  +4  Advanced
26 VON BOGENDORFF Larissa Xenia   BOGENDORFF  GER  0.67  26  24  +2  Advanced
27 BUCSA Ioana   CSA STEAUA  ROU  0.67  24  22  +2  Advanced
28 ZÁVITKOVSKÁ Zuzana SC PRAHA  CZE  0.60  16  15  +1  Advanced
29 ROVENSKÁ Emma SC PRAHA  CZE  0.50  23  19  +4  Advanced
30 SCHEYEROVÁ Helena 10  D.OLOMOUC  CZE  0.50  22  18  +4  Advanced
31 BARTELSENOVÁ Adriana   LOKO K.VARY  CZE  0.50  24  22  +2  Advanced
32 OLSEN Nora   TV MARKKLEEBERG  GER  0.50  20  18  +2  Advanced
33 KAHABKOVÁ Eliška SC PRAHA  CZE  0.50  25  26  -1  Advanced
34 MATĚJČKOVÁ Lucie   SL.LITOMĚŘICE  CZE  0.50  22  23  -1  Advanced
35 HALAS Hanna   UKS ATLAS  POL  0.50  20  21  -1  Advanced
36 FORMANOVÁ Elizabeth 45  LOKO K.VARY  CZE  0.50  20  22  -2  Advanced
37 MIHALCOVÁ Klára   SC PRAHA  CZE  0.50  20  24  -4  Advanced
38 BALINTOVÁ Barbora 15  LOKO K.VARY  CZE  0.40  20  19  +1  Advanced
39 TVARŮŽKOVÁ Karolína 14  LOKO K.VARY  CZE  0.40  14  20  -6  Advanced
40 ADAMCOVÁ Šárka   1.FC BĚLÁ  CZE  0.40  13  20  -7  Advanced
41 KNAPP Vanessa   DRESDNER FECHTCLUB  GER  0.33  24  25  -1  Advanced
42 VYSLOUŽILOVÁ Vanda SC PRAHA  CZE  0.33  23  24  -1  Advanced
43 ADAMCOVÁ Anita   LOKO K.VARY  CZE  0.33  21  23  -2  Advanced
44 ENZMANN Eva   FECHTCLUB LEIPZIG  GER  0.33  16  24  -8  Advanced
45 TATROWSKA Tatiana   UKS ATLAS  POL  0.33  15  24  -9  Advanced
46 STUDENÁ Ema 23  LOKO K.VARY  CZE  0.33  16  27  -11  Advanced
47 PERA Natalia   UKS ATLAS  POL  0.20  13  21  -8  Advanced
48 FRANKOVÁ Anna 28  SL.LITOMĚŘICE  CZE  0.17  18  29  -11  Advanced
49 LANDGRAFOVÁ Veronika 37  LOKO TEPLICE  CZE  0.17  12  23  -11  Advanced
50 KINCLOVÁ Ema 18  SC PRAHA  CZE  0.17  14  26  -12  Advanced
51 ANDEROVÁ Vilemína 29  SC PRAHA  CZE  0.17  13  27  -14  Advanced
52T BERNATOVÁ Šárka 33  RIEGEL PRAHA  CZE  0.17  12  26  -14  Advanced
52T KORBELOVÁ Žofie 26  SL.LITOMĚŘICE  CZE  0.17  12  26  -14  Advanced
54 VÝCHOPŇOVÁ Antonie 37  RIEGEL PRAHA  CZE  0.17  29  -21  Advanced
55 WESTPHAL Sharona   FECHTCLUB LEIPZIG  GER  0.00  21  -12  Advanced
56 MARTINEZ Carlota 16  D.PRAHA  CZE  0.00  17  30  -13  Advanced
57 ZETHNEROVÁ Atenea   USK PRAHA  CZE  0.00  25  -16  Advanced
58T VÁCHOVÁ Kristýna 23  USK PRAHA  CZE  0.00  10  30  -20  Advanced
58T MANOVÁ Anna 37  USK PRAHA  CZE  0.00  10  30  -20  Advanced
60 SEIDEL Lavinia   FECHTCLUB LEIPZIG  GER  0.00  29  -23  Advanced
61 ZEMANOVÁ Hana   RIEGEL PRAHA  CZE  0.00  30  -24  Advanced
Round Scores
Pool #1
On strip 9  at 12:20 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
VALENTOVÁ Amálie
SC PRAHA / CZE
1 D4 V5 V5 V5 V5 D4 4 0.67 28 18 +10
FORMANOVÁ Elizabeth
LOKO K.VARY / CZE
2 V5 D4 D2 V5 V5 D1 3 0.50 22 23 -1
WESTPHAL Sharona
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
3 D3 V5 V5 V5 V5 D0 4 0.67 23 21 +2
MIHALCOVÁ Klára
SC PRAHA / CZE
4 D4 V5 D4 D2 V5 D0 2 0.33 20 22 -2
ŠVECOVÁ Klára
1.FC BĚLÁ / CZE
5 D0 D3 D3 V5 V5 D3 2 0.33 19 22 -3
VÝCHOPŇOVÁ Antonie
RIEGEL PRAHA / CZE
6 D1 D1 D0 D0 D0 D0 0 0.00 2 30 -28
GOCZAL Alicja
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA / POL
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 8 +22
Referee(s):
DEPTA Rafa
UKS ATLAS / POL

Pool #2
On strip 10  at 12:20 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
DÖRING Antonia
TV MARKKLEEBERG / GER
1 V5 D1 V5 V5 V5 V5 5 0.83 26 16 +10
BALINTOVÁ Barbora
LOKO K.VARY / CZE
2 D1 D0 V5 V5 D3 D2 2 0.33 16 23 -7
PORWOL Liliana
RMKS RYBNIK / POL
3 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 2 +28
KORBELOVÁ Žofie
SL.LITOMĚŘICE / CZE
4 D1 D2 D0 D2 D2 D2 0 0.00 9 30 -21
HALAS Hanna
UKS ATLAS / POL
5 D4 D1 D0 V5 V5 D2 2 0.33 17 24 -7
MARTINEZ Carlota
D.PRAHA / CZE
6 D3 V5 D0 V5 D2 D4 2 0.33 19 25 -6
TYRPEKLOVÁ Amélie
SC PRAHA / CZE
7 D2 V5 D1 V5 V5 V5 4 0.67 23 20 +3
Referee(s):
ERNEÉ Jan
SC PRAHA / CZE

Pool #3
On strip 11  at 12:20 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
SZYMANSKA Maja
TKST - TORUN / POL
1 V5 V5 D4 D3 V5 V5 4 0.67 27 18 +9
ANDEROVÁ Vilemína
SC PRAHA / CZE
2 D2 D2 D3 D2 D1 V5 1 0.17 15 27 -12
MATĚJČKOVÁ Lucie
SL.LITOMĚŘICE / CZE
3 D3 V5 V5 D1 D4 V5 3 0.50 23 21 +2
KONEČNÁ Petra
ŠERM LIBEREC / CZE
4 V5 V5 D3 D2 V5 V5 4 0.67 25 23 +2
MIKLENDOVÁ Valérie
D.OLOMOUC / CZE
5 V5 V5 V5 V5 D3 V5 5 0.83 28 13 +15
DEPTA Hanna
UKS ATLAS / POL
6 D3 V5 V5 D4 V5 V5 4 0.67 27 18 +9
SEIDEL Lavinia
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
7 D0 D2 D1 D2 D0 D0 0 0.00 5 30 -25
Referee(s):
JURÁK František
ŠERM LIBEREC / CZE

Pool #4
On strip 12  at 12:20 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
ENZMANN Eva
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
1 D3 D4 V5 V5 D4 V5 3 0.50 26 21 +5
KAČEROVÁ Kateřina
FC KARLÍN / CZE
2 V5 V5 V5 V5 D4 V5 5 0.83 29 14 +15
KAHABKOVÁ Eliška
SC PRAHA / CZE
3 V5 D1 V5 D0 D1 D4 2 0.33 16 27 -11
ADAMCOVÁ Šárka
1.FC BĚLÁ / CZE
4 D1 D2 D3 D1 D4 D4 0 0.00 15 30 -15
HOLC Apolonia
BUDOWLANI TORUN / POL
5 D4 D2 V5 V5 V5 V5 4 0.67 26 18 +8
JEDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICZ / POL
6 V5 V5 V5 V5 D4 V5 5 0.83 29 18 +11
ZETHNEROVÁ Atenea
USK PRAHA / CZE
7 D1 D1 V5 V5 D3 D0 2 0.33 15 28 -13
Referee(s):
KUČERA Jan
LOKO K.VARY / CZE

Pool #5
On strip 13  at 12:20 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
OLSEN Nora
TV MARKKLEEBERG / GER
1 D4 V5 V5 V5 V5 D4 4 0.67 28 20 +8
COUFALOVÁ Natálie
D.OLOMOUC / CZE
2 V5 V5 D3 V5 V5 V5 5 0.83 28 14 +14
KUBIK Natalia
TKST - TORUN / POL
3 D2 D0 D2 V5 D4 D4 1 0.17 17 29 -12
TITĚROVÁ Michaela
SL.LITOMĚŘICE / CZE
4 D3 V5 V5 V5 V5 V5 5 0.83 28 16 +12
TVARŮŽKOVÁ Karolína
LOKO K.VARY / CZE
5 D3 D0 D4 D1 V5 D4 1 0.17 17 28 -11
BUCSA Ioana
CSA STEAUA / ROU
6 D2 D1 V5 D1 D3 D4 1 0.17 16 29 -13
VYSLOUŽILOVÁ Vanda
SC PRAHA / CZE
7 V5 D4 V5 D4 V5 V5 4 0.67 28 26 +2
Referee(s):
KULT Pavel
SC PRAHA / CZE

Pool #6
On strip 14  at 12:20 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
BARTELSENOVÁ Adriana
LOKO K.VARY / CZE
1 V5 D4 D3 V5 V5 V5 4 0.67 27 17 +10
TATROWSKA Tatiana
UKS ATLAS / POL
2 D2 D4 D0 V5 D2 V5 2 0.33 18 24 -6
PRINCOVÁ Markéta
ŠERM LIBEREC / CZE
3 V5 V5 D3 V5 D4 V5 4 0.67 27 22 +5
SZYMANSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUN / POL
4 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 9 +21
MANOVÁ Anna
USK PRAHA / CZE
5 D0 D0 D1 D2 D1 D2 0 0.00 6 30 -24
MAIER Paula-Marlen
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
6 D4 V5 V5 D1 V5 V5 4 0.67 25 20 +5
KINCLOVÁ Ema
SC PRAHA / CZE
7 D1 D4 D3 D0 V5 D3 1 0.17 16 27 -11
Referee(s):
REISS Daniel
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
SALAČ Vojtěch
SL.LITOMĚŘICE / CZE

Pool #7
On strip 15  at 12:20 PM
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
ZEMANOVÁ Hana
RIEGEL PRAHA / CZE
1 D0 D1 D0 D1 D0 D1 0 0.00 3 30 -27
JIRMANN Mathilde
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
2 V5 V5 V5 D3 D4 D2 3 0.50 24 21 +3
CEJNAROVÁ Barbora
SC PRAHA / CZE
3 V5 D4 V5 D2 V5 D1 3 0.50 22 16 +6
PERA Natalia
UKS ATLAS / POL
4 V5 D2 D0 D3 D2 D2 1 0.17 14 25 -11
ADAMCOVÁ Anita
LOKO K.VARY / CZE
5 V5 V5 V5 V5 V5 D2 5 0.83 27 16 +11
SCHEYEROVÁ Helena
D.OLOMOUC / CZE
6 V5 V5 D0 V5 D2 D2 3 0.50 19 21 -2
RATYNA Magda
MUSZKIETER GLIWICE / POL
7 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 10 +20
Referee(s):
VINCENCOVÁ Ester
SC PRAHA / CZE

Pool #8
On strip 2  at 1:00 PM
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS / POL
1 D2 V5 V5 V5 V5 4 0.80 22 11 +11
ŠAFRÁNKOVÁ Adéla
1.FC BĚLÁ / CZE
2 V5 V5 V5 V5 V4 5 1.00 24 11 +13
STUDENÁ Ema
LOKO K.VARY / CZE
3 D2 D3 D4 D4 D4 0 0.00 17 25 -8
ROVENSKÁ Emma
SC PRAHA / CZE
4 D1 D2 V5 V5 V5 3 0.60 18 17 +1
VON BOGENDORFF Larissa Xenia
BOGENDORFF / GER
5 D1 D2 V5 D0 V5 2 0.40 13 23 -10
LANDGRAFOVÁ Veronika
LOKO TEPLICE / CZE
6 D2 D2 V5 D3 D4 1 0.20 16 23 -7
Referee(s):
SALZER Jiří
SC PRAHA / CZE

Pool #9
On strip 16  at 12:20 PM
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
BERNATOVÁ Šárka
RIEGEL PRAHA / CZE
1 D0 D3 D3 V5 D1 1 0.20 12 21 -9
KNAPP Vanessa
DRESDNER FECHTCLUB / GER
2 V5 D2 D1 V5 D2 2 0.40 15 15 0
ZÁVITKOVSKÁ Zuzana
SC PRAHA / CZE
3 V5 V5 V5 V5 V5 5 1.00 25 13 +12
WOLNY Tamara
BUDOWLANI TORUN / POL
4 V5 V5 D3 V5 V5 4 0.80 23 13 +10
VÁCHOVÁ Kristýna
USK PRAHA / CZE
5 D1 D0 D1 D0 D1 0 0.00 3 25 -22
FRANKOVÁ Anna
SL.LITOMĚŘICE / CZE
6 V5 V5 D4 D4 V5 3 0.60 23 14 +9
Referee(s):
VALC Jiří
1.FC BĚLÁ / CZE

Round #3 - DE
Round Seeding
Seed Name Class./Rank Club(s) Country V V/M TS TR Ind Status
1 PORWOL Liliana   RMKS RYBNIK  POL  12  1.00  60  11  +49  Advanced
2 GOCZAL Alicja   SKS GRASS-HOPPER KALWARIA  POL  12  1.00  60  15  +45  Advanced
3 SZYMANSKA Aleksandra   BUDOWLANI TORUN  POL  11  0.92  57  19  +38  Advanced
4 RATYNA Magda   MUSZKIETER GLIWICE  POL  11  0.92  59  26  +33  Advanced
5 ŠAFRÁNKOVÁ Adéla   1.FC BĚLÁ  CZE  0.90  47  23  +24  Advanced
6 COUFALOVÁ Natálie D.OLOMOUC  CZE  10  0.83  57  24  +33  Advanced
7 SZYMANSKA Maja   TKST - TORUN  POL  10  0.83  57  31  +26  Advanced
8 HOLC Apolonia   BUDOWLANI TORUN  POL  10  0.83  56  31  +25  Advanced
9 CIBOROWSKA Gabriela   UKS ATLAS  POL  0.82  50  28  +22  Advanced
10 TITĚROVÁ Michaela   SL.LITOMĚŘICE  CZE  0.82  51  33  +18  Advanced
11 WOLNY Tamara   BUDOWLANI TORUN  POL  0.82  49  31  +18  Advanced
12 ZÁVITKOVSKÁ Zuzana SC PRAHA  CZE  0.80  41  28  +13  Advanced
13 MIKLENDOVÁ Valérie D.OLOMOUC  CZE  0.75  54  30  +24  Advanced
14 JEDRZEJEC Wiktoria   PIAST GLIWICZ  POL  0.75  57  37  +20  Advanced
15 KAČEROVÁ Kateřina 11  FC KARLÍN  CZE  0.75  56  36  +20  Advanced
16 DÖRING Antonia   TV MARKKLEEBERG  GER  0.75  50  32  +18  Advanced
17 DEPTA Hanna   UKS ATLAS  POL  0.73  50  30  +20  Advanced
18 MAIER Paula-Marlen   FECHTCLUB LEIPZIG  GER  0.73  49  35  +14  Advanced
19 VALENTOVÁ Amálie SC PRAHA  CZE  0.67  55  37  +18  Advanced
20 TYRPEKLOVÁ Amélie   SC PRAHA  CZE  0.67  48  36  +12  Advanced
21 PRINCOVÁ Markéta   ŠERM LIBEREC  CZE  0.67  50  41  +9  Advanced
22 KONEČNÁ Petra   ŠERM LIBEREC  CZE  0.67  53  45  +8  Advanced
23 CEJNAROVÁ Barbora SC PRAHA  CZE  0.64  46  30  +16  Advanced
24 BARTELSENOVÁ Adriana   LOKO K.VARY  CZE  0.58  51  39  +12  Advanced
25 OLSEN Nora   TV MARKKLEEBERG  GER  0.58  48  38  +10  Advanced
26 ADAMCOVÁ Anita   LOKO K.VARY  CZE  0.58  48  39  +9  Advanced
27 JIRMANN Mathilde   FECHTCLUB LEIPZIG  GER  0.58  46  38  +8  Advanced
28 ROVENSKÁ Emma SC PRAHA  CZE  0.55  41  36  +5  Advanced
29 VON BOGENDORFF Larissa Xenia   BOGENDORFF  GER  0.55  39  47  -8  Advanced
30 ŠVECOVÁ Klára   1.FC BĚLÁ  CZE  0.50  47  42  +5  Advanced
31 SCHEYEROVÁ Helena 10  D.OLOMOUC  CZE  0.50  41  39  +2  Advanced
32 VYSLOUŽILOVÁ Vanda SC PRAHA  CZE  0.50  51  50  +1  Advanced
33 MATĚJČKOVÁ Lucie   SL.LITOMĚŘICE  CZE  0.50  45  44  +1  Advanced
34 FORMANOVÁ Elizabeth 45  LOKO K.VARY  CZE  0.50  42  45  -3  Advanced
35 ENZMANN Eva   FECHTCLUB LEIPZIG  GER  0.42  42  45  -3  Advanced
36 MIHALCOVÁ Klára   SC PRAHA  CZE  0.42  40  46  -6  Advanced
37 KUBIK Natalia   TKST - TORUN  POL  0.42  40  47  -7  Advanced
38 HALAS Hanna   UKS ATLAS  POL  0.42  37  45  -8  Advanced
39 BUCSA Ioana   CSA STEAUA  ROU  0.42  40  51  -11  Advanced
40 KAHABKOVÁ Eliška SC PRAHA  CZE  0.42  41  53  -12  Advanced
41 KNAPP Vanessa   DRESDNER FECHTCLUB  GER  0.36  39  40  -1  Advanced
42 FRANKOVÁ Anna 28  SL.LITOMĚŘICE  CZE  0.36  41  43  -2  Advanced
43 BALINTOVÁ Barbora 15  LOKO K.VARY  CZE  0.36  36  42  -6  Advanced
44 WESTPHAL Sharona   FECHTCLUB LEIPZIG  GER  0.36  32  42  -10  Advanced
45 TATROWSKA Tatiana   UKS ATLAS  POL  0.33  33  48  -15  Advanced
46 TVARŮŽKOVÁ Karolína 14  LOKO K.VARY  CZE  0.27  31  48  -17  Advanced
47 LANDGRAFOVÁ Veronika 37  LOKO TEPLICE  CZE  0.18  28  46  -18  Advanced
48 STUDENÁ Ema 23  LOKO K.VARY  CZE  0.18  33  52  -19  Advanced
49 PERA Natalia   UKS ATLAS  POL  0.18  27  46  -19  Advanced
50 ADAMCOVÁ Šárka   1.FC BĚLÁ  CZE  0.18  28  50  -22  Advanced
51 BERNATOVÁ Šárka 33  RIEGEL PRAHA  CZE  0.18  24  47  -23  Advanced
52 ZETHNEROVÁ Atenea   USK PRAHA  CZE  0.18  24  53  -29  Advanced
53 MARTINEZ Carlota 16  D.PRAHA  CZE  0.17  36  55  -19  Advanced
54 KINCLOVÁ Ema 18  SC PRAHA  CZE  0.17  30  53  -23  Advanced
55 ANDEROVÁ Vilemína 29  SC PRAHA  CZE  0.17  28  54  -26  Advanced
56 KORBELOVÁ Žofie 26  SL.LITOMĚŘICE  CZE  0.08  21  56  -35  Advanced
57 VÝCHOPŇOVÁ Antonie 37  RIEGEL PRAHA  CZE  0.08  10  59  -49  Advanced
58 VÁCHOVÁ Kristýna 23  USK PRAHA  CZE  0.00  13  55  -42  Advanced
59 MANOVÁ Anna 37  USK PRAHA  CZE  0.00  16  60  -44  Advanced
60 SEIDEL Lavinia   FECHTCLUB LEIPZIG  GER  0.00  11  59  -48  Advanced
61 ZEMANOVÁ Hana   RIEGEL PRAHA  CZE  0.00  60  -51  Advanced
Round Scores
View tableau from
Table of 64 Table of 32 Table of 16 Table of 8 Semi-Finals Finals  
             
(1) PORWOL Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
  (1) PORWOL Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
(64) -BYE-   
    (1) PORWOL Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
(33) MATĚJČKOVÁ Lucie
SL.LITOMĚŘICE / CZE
 
  15 - 6
Ref:  SALZER Jiří  SC PRAHA / CZE 
  (32) VYSLOUŽILOVÁ Vanda
SC PRAHA / CZE
 
 
(32) VYSLOUŽILOVÁ Vanda
SC PRAHA / CZE
 
15 - 11
Ref:  DEPTA Rafa  UKS ATLAS / POL 
 
    (1) PORWOL Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
(17) DEPTA Hanna
UKS ATLAS / POL
 
  15 - 9
Ref:  SALAČ Vojtěch  SL.LITOMĚŘICE / CZE 
  (17) DEPTA Hanna
UKS ATLAS / POL
 
   
(48) STUDENÁ Ema
LOKO K.VARY / CZE
 
15 - 6
Ref:  ERNEÉ Jan  SC PRAHA / CZE 
   
    (16) DEPTA Hanna
UKS ATLAS / POL
 
 
(49) PERA Natalia
UKS ATLAS / POL
 
  15 - 6
Ref:  VINCENCOVÁ Ester  SC PRAHA / CZE 
 
  (16) DÖRING Antonia
TV MARKKLEEBERG / GER
 
 
(16) DÖRING Antonia
TV MARKKLEEBERG / GER
 
15 - 10
Ref:  DEPTA Rafa  UKS ATLAS / POL 
 
    (1) PORWOL Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
(9) CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS / POL
 
  15 - 7
Ref:  JURÁK František  ŠERM LIBEREC / CZE 
  (9) CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS / POL
 
   
(56) KORBELOVÁ Žofie
SL.LITOMĚŘICE / CZE
 
15 - 4
Ref:  ERNEÉ Jan  SC PRAHA / CZE 
   
    (9) CIBOROWSKA Gabriela
UKS ATLAS / POL
 
   
(41) KNAPP Vanessa
DRESDNER FECHTCLUB / GER
 
  15 - 14
Ref:  SALZER Jiří  SC PRAHA / CZE 
   
  (24) BARTELSENOVÁ Adriana
LOKO K.VARY / CZE
 
     
(24) BARTELSENOVÁ Adriana
LOKO K.VARY / CZE
 
15 - 6
Ref:  JURÁK František  ŠERM LIBEREC / CZE 
     
    (8) HOLC Apolonia
BUDOWLANI TORUN / POL
 
 
(25) OLSEN Nora
TV MARKKLEEBERG / GER
 
  15 - 9
Ref:  DEPTA Rafa  UKS ATLAS / POL 
 
  (25) OLSEN Nora
TV MARKKLEEBERG / GER
 
   
(40) KAHABKOVÁ Eliška
SC PRAHA / CZE
 
15 - 8
Ref:  JURÁK František  ŠERM LIBEREC / CZE 
   
    (8) HOLC Apolonia
BUDOWLANI TORUN / POL
 
 
(57) VÝCHOPŇOVÁ Antonie
RIEGEL PRAHA / CZE
 
  15 - 14
Ref:  ERNEÉ Jan  SC PRAHA / CZE 
 
  (8) HOLC Apolonia
BUDOWLANI TORUN / POL
 
 
(8) HOLC Apolonia
BUDOWLANI TORUN / POL
 
15 - 0
Ref:  KUČERA Jan  LOKO K.VARY / CZE 
 
    (1) PORWOL Liliana
RMKS RYBNIK / POL
 
(5) ŠAFRÁNKOVÁ Adéla
1.FC BĚLÁ / CZE
 
  15 - 14
Ref:  JURÁK František  ŠERM LIBEREC / CZE 
  (5) ŠAFRÁNKOVÁ Adéla
1.FC BĚLÁ / CZE
 
   
(60) SEIDEL Lavinia
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
 
15 - 3
Ref:  KUČERA Jan  LOKO K.VARY / CZE 
   
    (5) ŠAFRÁNKOVÁ Adéla
1.FC BĚLÁ / CZE
 
   
(37) KUBIK Natalia
TKST - TORUN / POL
 
  15 - 14
Ref:  KUČERA Jan  LOKO K.VARY / CZE 
   
  (28) ROVENSKÁ Emma
SC PRAHA / CZE
 
     
(28) ROVENSKÁ Emma
SC PRAHA / CZE
 
15 - 8
Ref:  REISS Daniel  FECHTCLUB LEIPZIG / GER 
     
    (5) ŠAFRÁNKOVÁ Adéla
1.FC BĚLÁ / CZE
 
   
(21) PRINCOVÁ Markéta
ŠERM LIBEREC / CZE
 
  15 - 10
Ref:  JURÁK František  ŠERM LIBEREC / CZE 
   
  (21) PRINCOVÁ Markéta
ŠERM LIBEREC / CZE
 
       
(44) WESTPHAL Sharona
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
 
15 - 5
Ref:  REISS Daniel  FECHTCLUB LEIPZIG / GER 
       
    (12) ZÁVITKOVSKÁ Zuzana
SC PRAHA / CZE
 
     
(53) MARTINEZ Carlota
D.PRAHA / CZE
 
  15 - 11
Ref:  VALC Jiří  1.FC BĚLÁ / CZE 
     
  (12) ZÁVITKOVSKÁ Zuzana
SC PRAHA / CZE
 
     
(12) ZÁVITKOVSKÁ Zuzana
SC PRAHA / CZE
 
15 - 6
Ref:  KULT Pavel  SC PRAHA / CZE 
     
    (4) RATYNA Magda
MUSZKIETER GLIWICE / POL
 
 
(13) MIKLENDOVÁ Valérie
D.OLOMOUC / CZE
 
  15 - 6
Ref:  KULT Pavel  SC PRAHA / CZE 
 
  (13) MIKLENDOVÁ Valérie
D.OLOMOUC / CZE
 
   
(52) ZETHNEROVÁ Atenea
USK PRAHA / CZE
 
15 - 4
Ref:  KULT Pavel  SC PRAHA / CZE 
   
    (13) MIKLENDOVÁ Valérie
D.OLOMOUC / CZE
 
   
(45) TATROWSKA Tatiana
UKS ATLAS / POL
 
  15 - 8
Ref:  SALAČ Vojtěch  SL.LITOMĚŘICE / CZE 
   
  (20) TYRPEKLOVÁ Amélie
SC PRAHA / CZE
 
     
(20) TYRPEKLOVÁ Amélie
SC PRAHA / CZE
 
15 - 8
Ref:  VINCENCOVÁ Ester  SC PRAHA / CZE 
     
    (4) RATYNA Magda
MUSZKIETER GLIWICE / POL
 
 
(29) VON BOGENDORFF Larissa Xenia
BOGENDORFF / GER
 
  15 - 11
Ref:  REISS Daniel  FECHTCLUB LEIPZIG / GER 
 
  (29) VON BOGENDORFF Larissa Xenia
BOGENDORFF / GER
 
   
(36) MIHALCOVÁ Klára
SC PRAHA / CZE
 
15 - 11
Ref:  VINCENCOVÁ Ester  SC PRAHA / CZE 
   
    (4) RATYNA Magda
MUSZKIETER GLIWICE / POL
 
 
(61) ZEMANOVÁ Hana
RIEGEL PRAHA / CZE
 
  15 - 6
Ref:  REISS Daniel  FECHTCLUB LEIPZIG / GER 
 
  (4) RATYNA Magda
MUSZKIETER GLIWICE / POL
 
 
(4) RATYNA Magda
MUSZKIETER GLIWICE / POL
 
15 - 3
Ref:  SALAČ Vojtěch  SL.LITOMĚŘICE / CZE 
 
    (1) SZYMANSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUN / POL
 
(3) SZYMANSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUN / POL
 
  15 - 13
Ref:  JURÁK František  ŠERM LIBEREC / CZE 
  (3) SZYMANSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUN / POL
 
   
(62) -BYE-       
    (3) SZYMANSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUN / POL
 
   
(35) ENZMANN Eva
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
 
  15 - 4
Ref:  ERNEÉ Jan  SC PRAHA / CZE 
   
  (30) ŠVECOVÁ Klára
1.FC BĚLÁ / CZE
 
     
(30) ŠVECOVÁ Klára
1.FC BĚLÁ / CZE
 
15 - 12
Ref:  SALAČ Vojtěch  SL.LITOMĚŘICE / CZE 
     
    (3) SZYMANSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUN / POL
 
   
(19) VALENTOVÁ Amálie
SC PRAHA / CZE
 
  15 - 12
Ref:  VALC Jiří  1.FC BĚLÁ / CZE 
   
  (19) VALENTOVÁ Amálie
SC PRAHA / CZE
 
       
(46) TVARŮŽKOVÁ Karolína
LOKO K.VARY / CZE
 
15 - 3
Ref:  ERNEÉ Jan  SC PRAHA / CZE 
       
    (14) JEDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICZ / POL
 
     
(51) BERNATOVÁ Šárka
RIEGEL PRAHA / CZE
 
  15 - 9
Ref:  VALC Jiří  1.FC BĚLÁ / CZE 
     
  (14) JEDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICZ / POL
 
     
(14) JEDRZEJEC Wiktoria
PIAST GLIWICZ / POL
 
15 - 0
Ref:  ERNEÉ Jan  SC PRAHA / CZE 
     
    (3) SZYMANSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUN / POL
 
   
(11) WOLNY Tamara
BUDOWLANI TORUN / POL
 
  15 - 5
Ref:  ERNEÉ Jan  SC PRAHA / CZE 
   
  (11) WOLNY Tamara
BUDOWLANI TORUN / POL
 
       
(54) KINCLOVÁ Ema
SC PRAHA / CZE
 
15 - 9
Ref:  KUČERA Jan  LOKO K.VARY / CZE 
       
    (11) KONEČNÁ Petra
ŠERM LIBEREC / CZE
 
       
(43) BALINTOVÁ Barbora
LOKO K.VARY / CZE
 
  15 - 14
Ref:  LÁTAL Martin  S.ŠTERNBERK / CZE 
       
  (22) KONEČNÁ Petra
ŠERM LIBEREC / CZE
 
         
(22) KONEČNÁ Petra
ŠERM LIBEREC / CZE
 
15 - 2
Ref:  KUČERA Jan  LOKO K.VARY / CZE 
         
    (6) COUFALOVÁ Natálie
D.OLOMOUC / CZE
 
     
(27) JIRMANN Mathilde
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
 
  15 - 13
Ref:  KULT Pavel  SC PRAHA / CZE 
     
  (27) JIRMANN Mathilde
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
 
       
(38) HALAS Hanna
UKS ATLAS / POL
 
15 - 4
Ref:  VALC Jiří  1.FC BĚLÁ / CZE 
       
    (6) COUFALOVÁ Natálie
D.OLOMOUC / CZE
 
     
(59) MANOVÁ Anna
USK PRAHA / CZE
 
  15 - 5
Ref:  ERNEÉ Jan  SC PRAHA / CZE 
     
  (6) COUFALOVÁ Natálie
D.OLOMOUC / CZE
 
     
(6) COUFALOVÁ Natálie
D.OLOMOUC / CZE
 
15 - 1
Ref:  VALC Jiří  1.FC BĚLÁ / CZE 
     
    (2) SZYMANSKA Aleksandra
BUDOWLANI TORUN / POL
 
 
(7) SZYMANSKA Maja
TKST - TORUN / POL
 
  15 - 11
Ref:  ERNEÉ Jan  SC PRAHA / CZE 
 
  (7) SZYMANSKA Maja
TKST - TORUN / POL
 
   
(58) VÁCHOVÁ Kristýna
USK PRAHA / CZE
 
15 - 10
Ref:  DEPTA Rafa  UKS ATLAS / POL 
   
    (7) ADAMCOVÁ Anita
LOKO K.VARY / CZE
 
   
(39) BUCSA Ioana
CSA STEAUA / ROU
 
  15 - 7
Ref:  KULT Pavel  SC PRAHA / CZE 
   
  (26) ADAMCOVÁ Anita
LOKO K.VARY / CZE
 
     
(26) ADAMCOVÁ Anita
LOKO K.VARY / CZE
 
15 - 6
Ref:  DEPTA Rafa  UKS ATLAS / POL 
     
    (7) ADAMCOVÁ Anita
LOKO K.VARY / CZE
 
   
(23) CEJNAROVÁ Barbora
SC PRAHA / CZE
 
  15 - 12
Ref:  VINCENCOVÁ Ester  SC PRAHA / CZE 
   
  (23) CEJNAROVÁ Barbora
SC PRAHA / CZE
 
       
(42) FRANKOVÁ Anna
SL.LITOMĚŘICE / CZE
 
15 - 14
Ref:  JURÁK František  ŠERM LIBEREC / CZE 
       
    (10) TITĚROVÁ Michaela
SL.LITOMĚŘICE / CZE
 
     
(55) ANDEROVÁ Vilemína
SC PRAHA / CZE
 
  15 - 14
Ref:  SALZER Jiří  SC PRAHA / CZE 
     
  (10) TITĚROVÁ Michaela
SL.LITOMĚŘICE / CZE
 
     
(10) TITĚROVÁ Michaela
SL.LITOMĚŘICE / CZE
 
15 - 5
Ref:  JURÁK František  ŠERM LIBEREC / CZE 
     
    (2) GOCZAL Alicja
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA / POL
 
 
(15) KAČEROVÁ Kateřina
FC KARLÍN / CZE
 
  15 - 13
Ref:  VINCENCOVÁ Ester  SC PRAHA / CZE 
 
  (15) KAČEROVÁ Kateřina
FC KARLÍN / CZE
 
   
(50) ADAMCOVÁ Šárka
1.FC BĚLÁ / CZE
 
15 - 8
Ref:  KULT Pavel  SC PRAHA / CZE 
   
    (15) KAČEROVÁ Kateřina
FC KARLÍN / CZE
 
   
(47) LANDGRAFOVÁ Veronika
LOKO TEPLICE / CZE
 
  15 - 7
Ref:  ERNEÉ Jan  SC PRAHA / CZE 
   
  (18) MAIER Paula-Marlen
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
 
     
(18) MAIER Paula-Marlen
FECHTCLUB LEIPZIG / GER
 
15 - 5
Ref:  KULT Pavel  SC PRAHA / CZE 
     
    (2) GOCZAL Alicja
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA / POL
 
 
(31) SCHEYEROVÁ Helena
D.OLOMOUC / CZE
 
  15 - 11
Ref:  ERNEÉ Jan  SC PRAHA / CZE 
 
  (31) SCHEYEROVÁ Helena
D.OLOMOUC / CZE
 
   
(34) FORMANOVÁ Elizabeth
LOKO K.VARY / CZE
 
15 - 2
Ref:  VINCENCOVÁ Ester  SC PRAHA / CZE 
   
    (2) GOCZAL Alicja
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA / POL
 
 
(63) -BYE-    15 - 7
Ref:  VINCENCOVÁ Ester  SC PRAHA / CZE 
 
  (2) GOCZAL Alicja
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA / POL
 
 
(2) GOCZAL Alicja
SKS GRASS-HOPPER KALWARIA / POL
 
   
   

Final Results
Event finished at 5:50 PM
Place Name Club(s) Country
1 SZYMANSKA Aleksandra BUDOWLANI TORUN  POL 
2 PORWOL Liliana RMKS RYBNIK  POL 
3T GOCZAL Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA  POL 
3T RATYNA Magda MUSZKIETER GLIWICE  POL 
5 ŠAFRÁNKOVÁ Adéla 1.FC BĚLÁ  CZE 
6 COUFALOVÁ Natálie D.OLOMOUC  CZE 
7 HOLC Apolonia BUDOWLANI TORUN  POL 
8 ADAMCOVÁ Anita LOKO K.VARY  CZE 
9 CIBOROWSKA Gabriela UKS ATLAS  POL 
10 TITĚROVÁ Michaela SL.LITOMĚŘICE  CZE 
11 ZÁVITKOVSKÁ Zuzana SC PRAHA  CZE 
12 MIKLENDOVÁ Valérie D.OLOMOUC  CZE 
13 JEDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICZ  POL 
14 KAČEROVÁ Kateřina FC KARLÍN  CZE 
15 DEPTA Hanna UKS ATLAS  POL 
16 KONEČNÁ Petra ŠERM LIBEREC  CZE 
17 SZYMANSKA Maja TKST - TORUN  POL 
18 WOLNY Tamara BUDOWLANI TORUN  POL 
19 DÖRING Antonia TV MARKKLEEBERG  GER 
20 MAIER Paula-Marlen FECHTCLUB LEIPZIG  GER 
21 VALENTOVÁ Amálie SC PRAHA  CZE 
22 TYRPEKLOVÁ Amélie SC PRAHA  CZE 
23 PRINCOVÁ Markéta ŠERM LIBEREC  CZE 
24 CEJNAROVÁ Barbora SC PRAHA  CZE 
25 BARTELSENOVÁ Adriana LOKO K.VARY  CZE 
26 OLSEN Nora TV MARKKLEEBERG  GER 
27 JIRMANN Mathilde FECHTCLUB LEIPZIG  GER 
28 ROVENSKÁ Emma SC PRAHA  CZE 
29 VON BOGENDORFF Larissa Xenia BOGENDORFF  GER 
30 ŠVECOVÁ Klára 1.FC BĚLÁ  CZE 
31 SCHEYEROVÁ Helena D.OLOMOUC  CZE 
32 VYSLOUŽILOVÁ Vanda SC PRAHA  CZE 
33 MATĚJČKOVÁ Lucie SL.LITOMĚŘICE  CZE 
34 FORMANOVÁ Elizabeth LOKO K.VARY  CZE 
35 ENZMANN Eva FECHTCLUB LEIPZIG  GER 
36 MIHALCOVÁ Klára SC PRAHA  CZE 
37 KUBIK Natalia TKST - TORUN  POL 
38 HALAS Hanna UKS ATLAS  POL 
39 BUCSA Ioana CSA STEAUA  ROU 
40 KAHABKOVÁ Eliška SC PRAHA  CZE 
41 KNAPP Vanessa DRESDNER FECHTCLUB  GER 
42 FRANKOVÁ Anna SL.LITOMĚŘICE  CZE 
43 BALINTOVÁ Barbora LOKO K.VARY  CZE 
44 WESTPHAL Sharona FECHTCLUB LEIPZIG  GER 
45 TATROWSKA Tatiana UKS ATLAS  POL 
46 TVARŮŽKOVÁ Karolína LOKO K.VARY  CZE 
47 LANDGRAFOVÁ Veronika LOKO TEPLICE  CZE 
48 STUDENÁ Ema LOKO K.VARY  CZE 
49 PERA Natalia UKS ATLAS  POL 
50 ADAMCOVÁ Šárka 1.FC BĚLÁ  CZE 
51 BERNATOVÁ Šárka RIEGEL PRAHA  CZE 
52 ZETHNEROVÁ Atenea USK PRAHA  CZE 
53 MARTINEZ Carlota D.PRAHA  CZE 
54 KINCLOVÁ Ema SC PRAHA  CZE 
55 ANDEROVÁ Vilemína SC PRAHA  CZE 
56 KORBELOVÁ Žofie SL.LITOMĚŘICE  CZE 
57 VÝCHOPŇOVÁ Antonie RIEGEL PRAHA  CZE 
58 VÁCHOVÁ Kristýna USK PRAHA  CZE 
59 MANOVÁ Anna USK PRAHA  CZE 
60 SEIDEL Lavinia FECHTCLUB LEIPZIG  GER 
61 ZEMANOVÁ Hana RIEGEL PRAHA  CZE